0.00 EUR
Reģistrēties

Tavs Biroja krēsls...

Atbilstošs biroja krēsls – svarīgs solis muguras sāpju mazināšanai.

Mūsdienās cilvēki arvien vairāk un vairāk pavada savu laiku sēžot uz biroja krēsla. Jūs pavadiet daudz darba stundas sēžot pie galda izmantojot datoru. Atbilstoša biroja krēsla izvēle ir ļoti svarīga. Dzīve mūsdienu cilvēkam ir dominējusi sēdus stāvoklī, tāpēc izvēloties biroja krēslu, jāpārliecinās, ka jutīsieties droši un komfortabli strādājot pie darba galda visas dienas garumā. Nepareizi izvēlēts biroja krēsls var radīt stresu vai sāpes mugurkaulam. Lai izvairītos no jaunattīstītām muguras problēmām, labs ergonomisks biroja krēsls var palīdzēt veicināt labu stāju, un, novērst vai mazināt sāpes problēmas.

Biroja krēsls ir Jūsu investīcija, kas glābs no muguras problēmām un sāpēm. Jūs varēsiet pavadīt strādājot vairāk stundas pie sava rakstāmgalda, vai darba birojā. Iespējams ergonomisks biroja krēsls nelikvidēs Jūsu muguras  sāpes, bet iegādājoties labu biroja krēslu, tas būs viens no svarīgākajiem soļiem, lai samazinātu tās.   

Kas jāņem vērā iegādājoties biroja krēslu?

Visbiežākās veselības problēmas starp biroja darbiniekiem, ir galvassāpes un problēmas ar koncentrāciju, sāpes kakla un plecu apvidū, muguras sāpes un mugurkaula sāpes, problēmas ar iegurni, sāpes augšstilbā, sāpes ceļgalos.

Lai atrastu sev piemērotu biroja krēslu Jums ir nepieciešams uzdot sev pašam dažus jautājumus. Par patiesu komfortu vispirms nosakot, cik bieži un ilgi tiek izmantots Jūsu biroja krēsls. Biroja krēsli tiek ražoti ar dažādiem mehānismiem, slīpuma kontroles regulātoriem,  spriedzes regulātoriem, kā arī citām biroja krēsla funkcijām.

Mūsu interneta veikalā Jūs atradīsiet biroja krēslus plašiem pielietojumiem, gan darbam, kur bieži vien tiek pavadīta ilgākā dienas daļa, mājās, kas liek izjust patieso biroja krēslu vērtību, jo spriedze atrodoties mājās tiek noņemta. Pie mums ir iespēja iegādāties biroja krēslus vai datorkrēslus skolas vecuma bērniem un studentiem.

Izvēlies sev piemērotāko biroja krēslu grupu: ergonomisks krēsls, biroja krēsls, vadītāja krēsls, apmeklētāju krēsls, bērnu krēsls,  kā arī pieejami biroja krēslu aksesuāri.

Padomi biroja krēslu izvēlē:  

Jostas vietas atbalsts

Muguras atbalsts biroja krēslam ir ļoti svarīgs. Pēc cilvēka ķermeņa uzbūves mugurkaula jostas daļā ir mugurkaula izliekums, un sēžot ilgu laiku bez muguras atbalsta var radīt mugurkaula deformāciju (kas saplacina mugurkaula dabisko līkni). Ergonomiskajam biroja krēslam jostas vietā jābūt regulējamam, lai katrs lietotājs var iegūt sev precīzi piemērotu muguras atbalstu.

Krēsla mugurējā daļa

Ergonomiskajam biroja krēslam atzveltnes mugurējās daļas platumam vajadzētu būt no 30-50cm. Ja krēsla atzveltne ir atsevišķi no sēdvietas, tai būtu jābūt regulējamai gan augstumā, gan leņķī. Atzveltenei nepieciešams atbalstīt dabisko mugurkaula līkni, īpašu uzmanību pievēršot jostas vietas atbalstam. Ja biroja krēsla atzveltne un sēdvieta ir savienotas kopā, tad atzveltnei jābūt regulējamai uz priekšu un atpakaļ leņķī, ar bloķēšanas mehānismu, lai nodrošinātu lietotājam nepieciešamo sēdvietas leņķi.

Roku balsti

Regulējami roku balsti ir pati labākā funkcija, jo tie ļauj lietotājam atpūsties un relaksēties. Atkarībā no Jūsu darba stila un prasībām, iespējams roku balsti biroja krēslam nav nepieciešami, bet tos lietojot nepieciešamā augstumā vai leņķī, tie neveidos muskuļu spriedzi plecos. Elkoņiem un roku apakšdelmiem jābūt atslābinātiem, kur apakšdelmiem nevajadzētu būt uz roku balstiem, bet gan veikt darbu pie datora klaviatūras, vai arī veikt citus darbus.

Šarnīrsavienojums

Jebkuram parastā stila biroja krēslam jābūt rotējošam vai pagriežamam, lai lietotājs var sasniegt sev nepieciešamo vietu bez sasprindzinājuma.

 

Drošības kods