0.00 EUR
Reģistrēties

Dārza mēbeļu kopšana

TĪRĪŠANA UN KOPŠANA

Kā rūpēties par savām āra vasaras mēbelēm?

Visām āra koka mēbelēm laiku pa laikam nepieciešams ciešāk pārvilkt skrūves, jo lietojot dārza mēbeles tās mēdz kļūt vaļīgas un nestabilas. Tas ilgāk spēs saglabāt āra mēbeles noturīgākas, un ir ieteicams, lai Jūs to darītu pirms mēbeļu glabāšanas vai arī pirms sāksiet tās lietot vasaras sezonā. Uzglabājiet dārza mēbeles labi vedinātā vēsā, sausā telpā. Pārliecinieties, ka mēbeles nav mitras vai slapjas pirms glabāšanas, jo tas var veicināt koka sapūšanu vai pelējumu uz virsmas. Izmantojiet mēbeļu pārvalkus, kas veicina labu gaisa ventilāciju.

PLASTIKĀTA PINUMS - PLASTIKA - TEXTILINE

Mūsu sintētiskos materiālus vislabāk ir tīrīt ar mitru lupatiņu un vieglu mazgāšanas līdzekli. Nelietojiet tīrot vasaras mēbeles ar augstspiediena mazgātāju. Lai aizsargātu virsmu, nekad neturiet siltus priekšmetus tieši uz galda, krēsla malas vai dīvāna virsmas. Vienmēr izmantojiet dzērienu paliktņus briļļu un stikla priekšmetiem, jo tie var kļūt ļoti karsti spēcīgā saules gaismā, un var deformēt mēbeļu virsmu.

VIEGLBETONS - DŽUTAS UN KAŅEPJU ŠĶIEDRU MAISĪJUMS

Vispirms noskalojiet virsmu ar lielu ūdens daudzumu, lai noņemtu liekos netīrumus, kas citādi var saskrāpēt virsmu. Pēc noskalošanas turpiniet tīrīšanu ar drānu vai sūkli. Izmantojiet remdenu ūdeni un vieglu mazgāšanas līdzekli, piemēram, trauku mazgāšanas līdzekli. Izvairieties no agresīviem mazgāšanas līdzekļiem vai jebkāda veida abrazīviem materiāliem, tas var izraisīt traipu vai skrambu rašanos. Nekad neturiet siltus priekšmetus tieši uz virsmas, izmantojiet galda sedziņu lai palikņus virsmas aizsardzībai. Pēc tīrīšanas noslaukiet mēbeles ar sausu drānu.

MĀKSLĪGS KOKS - ARTWOOD

Tīriet virsmu ar mitru lupatiņu un maigu tīrīšanas līdzekli. Neizmantojiet augstspiediena mazgātāju. Esiet uzmanīgi, vai nav uzlikti silti priekšmeti tieši uz virsmas, vienmēr izmantojiet galda sedziņas vai palikni, lai aizsargātu virsmu. Glāzes un citi stikla priekšmeti var kļūt ļoti karsti spēcīgā saules gaismā, tāpēc vienmēr novietojiet dzērienu paliktņus zem tām. Atkarībā no temperatūras, uz virsmas var izveidoties izspiedumi, neuztraucieties, temperatūrai pazeminoties virsma atgūs atpakaļ savu formu un izskatu.

AKĀCIJAS KOKS

Visas akācijas-koksnes nāk no sertificētām plantācijām. Lai saglabātu savu skaisto virsmu, pārliecinieties, ka esiet apstrādājis virsmu ar koka eļļu. Visām jaunām koka āra mēbelēm, ļaujiet lai eļļa uzsūktos pilnībā. Atkārtojiet šo vairākas reizes, kamēr koks pilnībā piesūcināts ar eļļu - koks absorbēs eļļu cik tas tam ir nepieciešams. Lieko eļļu ko izdala koks pēc apstrādes ir viegli jānoslauka ar drānu vai lupatiņu. Mēs iesakām veikt koka eļļošanu regulāri, it īpaši pavasarī, pirms sāksiet tās lietot. Uzglabājiet koka mēbeles siltā labi vēdinātā telpā. Koks ir dabīgs materiāls, un laikam ejot var rasties plaisas, tas nav ražošanas brāķis vai defekts, bet gan koka dzīves cikls.

KRĀSOTS AKĀCIJAS KOKS

Krāsotas akācijas mēbeles vislabāk ir tīrīt ar mīkstu lupatiņu un maigu tīrīšanas līdzekli. Pēc tīrīšanas noslaukiet ar sausu drānu. Vienmēr aizsargājiet krāsotās akācijas mēbeles no lietus, vēlams, lai krāsotās akācijas mēbeles būtu izvietotas telpā ar labu gaisa plūsmu. Ja mēbeles tika pakļautas lietū, noslaukiet tās, lai padarītu sausas, jo no mitruma var rasties krāsas plaisas. Bojājumu gadījumā, ar smalku smilšpapīru apstrādājiet bojātās vietas un atbrīvojaties no netīrumiem. Pirms bojātu vietu krāsošanas, mēģiniet to izdarīt uz nelielas virsmas, lai pārliecinātos, ka krāsas tonis ir īstais. Nepieciešamības gadījumā - konsultējieties ar krāsu veikalu speciālistiem.

TĪKKOKS

Visas tīkkoka āra mēbeles nāk tiek ievestas no austrumiem, lielākos daļu no Indonēzijas. Stipri netīras tīkkoka mēbeles vislabāk tīrīt ar tīkkoka tīrāmo līdzekli. Vieglus netīrumus var nomazgāt ar ūdeni un neabrazīvu mazgāšanas līdzekli. Pirms tīrīšanas samitriniet tīkkoku, lai netīrumi uz virsmas kļūst vieglāk notīrāmi. Ja koksnes virsma pēc tīrīšans vēl ir palikusi netīra, vai ir ieēdušies traipi apstrādājiet to ar smalku smilšpapīru. Ļaujiet apstrādātajām mēbelēm nožūt vismaz vienu dienu, un pēc tam apstrādājiet tās ar tīkkoka eļļu.
Baltu pigmentētu tīkkoku vislabāk tīrīt ar siltu ūdeni un neabrazīvu mazgāšanas līdzekli, viegli to nomazgājot ar mīkstu drānu. Ļaujiet mēbelēm kārtīgi nožūt, vismaz uz vienu dienu, lai nodrošinātu labāko rezultātu, izmantojiet tīkkoka eļļu, kas ir pilnīgi paredzēta to pēcapstrādei, kas atgrūdīs mitrumu un netīrumus.
Dabīgas krāsas tīkkoka koksnei parasti ir nepieciešama tikai apstrāde ar ūdeni un mazgāšanas līdzekli. Āra tīkkoka mēbeles var apstrādāt ar jebkuru tīkkoka eļļu.

PRIEDES KOKS

Ja koka virsma sāk izskatīties blāvi un virsma sāk uzsūkt ūdeni, tas ir laiks, lai apstrādātu priedes mēbeles ar kopšanas eļļu. Pirmkārt, notīriet mēbeles pamatīgi no netīrumiem un ļaujiet tam nožūt vismaz vienu dienu. Ieziediet priežu koka mēbeles ar apstrādes eļļu.
Drošības kods