0.00 EUR
Reģistrēties

Par mums

MĒS ATVEDAM VASARU! MĒS ATVEDAM VASARAS MĒBELES!

 

LABI PĀRDOMĀTS STILS UN FUNKCIJA.

Iegādājoties vasaras dārza mēbeles no mūsu e-veikala jūs ievērosiet, ka mēs esam domājuši, par visplašāko dārza mēbeļu piedāvājumu kolekcijām Latvijā, ar dārza mēbeļu dažādību gan pēc formas, funkcijas, materiāla un izturības. Mūsu dārza mēbeles dos jums un dārzam - ko īpašu. Dārza dekors un interjers - nojumē, blakus aveņu krūmam, pie baseina vai uz zāliena zem ābeles.

                        

SKAISTAS DĀRZA MĒBELES VISAS VASARAS GARUMĀ...

Dārza mēbeles no Home4me kalpos Jums ilgus gadus, tās būs saglabājušās visas vasaras garumā, un nākamo vasaru, un nākamo vasaru arī. Jūs variet būt pārliecināts un drošs, izvēloties preces mūsu interneta veikalā, vai tas būtu galds vai krēsls - Jūs būsiet lepns, kad aicināsiet ciemiņus uz cienastu, atpūšoties draugu lokā, vai vienkārši vēlētos netraucēti atpūsties dārza nostūrī - Jūs variet justies mierīgs ar Home4me vasaras mēbelēm, izmantojot tās arī lietus laikā. 

  

VASARAI JĀBŪT VIENKĀRŠAI.

Tik pat viegli kā kustas pulksteņa rādītājs, lai vasarā Home4me izdaiļo un iekārto tavu piemājas dārzu ar vasaras mēbelēm. Home4me piedāvā jums visplašāko un stilīgāko virkni ērtu un izturīgu dārza mēbeļu kolekcijas.

 

Drošības kods