0.00 EUR
Reģistrēties

Kā pasūtīt?

Kā veikt pasūtījumu home4me.lv interneta veikalā?

       1.Izvēlies2.Grozā3.Piegāde4.Saņem

Izvēlies sev interesējošo preci no mūsu interneta veikala klāsta. Noklikšķini uz interesējošo preci. Tā atvērsies lielākā lapā, kur varēsi redzēt zem preces attēla preces parametrus (aprakstu, tehniskos parametrus, kā arī saistītās preces) Jūsu izvēlētajai kolekcijai. Attēla labajā pusē tiek norādīta preces cena un preču grozs.

Zem preču cenas tiek norādīta preču pieejamība noliktavā "PIEEJAMĪBA", ja preces atlikums ir norādīts 0. Sazinies ar e-veikala pārstāvi, lai noskaidrotu, kad prece atkal parādīsies pārdošanā.

Ja esiet izvēlējies interesējošo preci, spied uz ikonu "ielikt grozā". Prece automātiski tiks pievienota iepirkuma grozam, lai apskatītu preci ko esiet izvēlējies noklikšķiniet uz ikonas "grozā".

Izvēlies piegādes veidu, meklējiet sadaļā: piegāde, lai uzzinātu precīzas piegādes izmaksas, vai turpiniet iepirkšanos, un, pie pasūtījuma formas tiks parādīta informācija par piegādes veidiem un izmaksām.

Zemāk aizpildiet nepieciešamos datus pasūtījuma formā. Pēc pasūtījuma apstiprināšanas uz savu norādīto e-pastu saņemsi pasūtījuma formu - priekšapmaksas rēķinu.

E-veikala pārstāvis ar Jums sazināsies, lai precizētu datus par pasūtījumu, piegādi un apmaksu, kā arī nosūtīs sagatavotu rēķinu, pēc kura varēsiet veikt rēķina apmaksu. Vidējais preču piegādes termiņš 2-4.dienas, ja prece nav uz vietas noliktavā. Saņem preci: Bauskas ielā 86A, Rīga, LV-1004

Jautājumu gadījumā sazinieties: info@home4me.lv vai zvanot 26898228

Patīkamus pirkumus!

Drošības kods