0.00 EUR
Reģistrēties
Skatīt vienlaicīgi:

Krēslu ražošanas tehnoloģijas

Itāļu kompānija Kulik System ir daudzlīmeņu uzņēmums, kuram ir jaudīga bāze un augsti tehnoloģiska ražošana, kuru darbība ir pilnvērtīga un automātiska. Izstrādājot kopējo shēmu, kompānijas speciālisti paredzējuši jebkādus no iespējamiem sadarbības veidiem ar saviem pasūtītājiem un partneriem, iestiprinot Kulik System kā atzīto līderi savā jomā.

Viens no svarīgākajiem virzieniem – Kulik System klīnika, kur tika izgudrota visu mugurkaula zonu kontroles (atbalsta, korekcijas un atslogošanas) sistēmas galvenā koncepcija. Praktizējoši ārsti vertebrologi un reabiltologi pamatojoties uz savas pieredzes un būdami ciešā saskarsmē ar kompānijas tehnologiem pārbauda un pilnveido sistēmu, kas paliek par mugurkaula un organisma kopumā neaizskaramo aizsargu.

Kulik System inženierbiroja ir talantīgo speciālistu komanda, kas vienmēr meklē un obligāti atrod kompānijas leģitīmās attīstības iespējas. Par to šīs birojs arī tiek godāts par kompānijas intelektuālo centru.

Veiksmīgā bizness-procesa rādītājs ir cieši saistīts ar tehnoloģijām un aprīkojumu, kas tiek pielietoti ražošanā. Kulik System ergonomisko krēslu fabrikā tiek izmantota ne tikai unikāla apdare, bet arī elitārs šuvējaprīkojums, ar ko strādā cilvēks, nevis robots. Elastīga putupoliuretāna formēšana arī notiek uz itāļu aprīkojuma.

Loģistikas nodaļai Kulik System piemīt visas mūsdienīgā informācijas centra īpašības. Speciālisti, kuri atbild par savu virzienu, palīdzēs minimizēt transporta izdevumus, kas nodrošinās preču piegādi īsākajā termiņā.

Visu ražošanas ciklu rūpīga pētīšana ļāva analītiskajai kompānijas nodaļai noteikt cenu aksiomu, kuras augstākā robeža ir pamatota ar augstvērtīgiem materiāliem un ar tehnoloģisko panākumu pielietošanu.

Egonomisko krēslu fabrika Kulik System ne tikai izstrādā un ražo nākotnes krēslus, bet arī palīdz sagaidīt šo nākotni veselīgajā komfortā.

Izvēlieties Kulik System krēslus!

Veselība vienmēr paliks modē!


    Drošības kods