0.00 EUR
Reģistrēties
Skatīt vienlaicīgi:

Kas ir ergonomisks krēsls?

Ne visi zina kas, ko tieši nozīmē ergonomisks krēsls, bet šajā sadaļā mēs aprakstītsim, ko tieši nozīmē ergonomisks krēsls, un kāpēc tas var aizstāt veco biroja krēslu, mazinot muguras sāpes un radīt patīkamu labsajūtu jūsu mugurai.

…tātad, kas ir Ergonomisks krēsls?

Ergonomisks krēsls ir aprīkots ar daudzām krēsla funkcijām, kas paredzēts lietotāja diskomforta un noguruma mazināšanai. Ergonomiskam krēslam jāpiemīt daudz regulējuma funkcijām, lai varētu piemērot sev nepieciešamo sēdus pozīciju, ne tikai pazeminot un paaugstionot sēdus pozīciju, bet arī regulējot muguras slīpumu, roku balstu augstumu un leņķi, kā arī sēdus pozīcijas regulējumus. Ergonomiskajam biroja krēslam jābūt stingram rāmim, labam atbalstam jostas vietā, labam polsterējumam, kas atbalstīs Jūsu ķermeni nezaudējot formu, un nodrošinās komfortu.

Ergonomisks biroja krēsls palīdzēs palielināt muguras un kakla atbalstu, lai palīdzētu uzlabot stāju un mazinātu muguras sāpes. Uzņēmuma darbinieki bieži sūdzas par muguras vai gurna sāpēm, jo lielāko daļa darba laika tiek pavadīta krēslā. Ilga un neērta sēdēšana palielina darbinieku stresu, mugurkaula, kakla, roku, plecu un kāju, kā arī muskuļu sāpes. Biroja krēsls kuram nepiemīt ergonomiskas funkcijas var saasināt minētos apstākļus.

Ir pieejami ļoti daudzi ergonomiskie krēsli izmantošanai birojā. Neviens no ergonomisko krēslu modeļiem ir vislabākais, bet ir lietas, kuras var ietekmēt meklējot sev nepieciešamako krēslu. Šīs lietas ļaus katram ergonomiskā krēsla lietotājam individuāli izvērtēt krēsla funkcijas, kuras būs vispiemērotākās īpaši lietotāja vajadzībām.


    Drošības kods